Lykke Li sprístupnila na webe svoj tretí album I Never Learn

Lykke Li
Švédska speváčka Lykke Li Foto: last.fm

BRATISLAVA 28. apríla (WEBNOVINY) – Švédska speváčka Lykke Li sprístupnila prostredníctvom webstránky www.npr.org na vypočutie očakávaný tretí album I Never Learn. Nahrávka by mala oficiálne vyjsť 5. mája a ponúka deväť skladieb, medzi ktorými je aj singel No Rest for the Wicked.

Dvadsaťosemročná interpretka v rozhovore pre britský týždenník New Musical Express (NME) nedávno prezradila, že album je posledným z trilógie, ktorú tvoria debut Youth Novels (2008) a druhý počin Wounded Rhymes (2011). „Tieto nahrávky vnímam ako trilógiu. Začalo sa to s Youth Novels a dúfam, že tento album kapitolu uzavrie,“ povedala.

Lykke Li sa narodila 18. marca 1986. V tvorbe kombinuje prvky popu, indierocku či elektroniky. Na hudobnej scéne debutovala EP nahrávkou Little Bit z roku 2007. Po nej nasledovali spomínané dva albumy, s ktorými sa dostala aj do svetových rebríčkov. Na konte má aj ďalšie dve EP nahrávky a single ako Little Bit, I’m Good, I’m Gone, Get Some, I Follow Rivers či I’m Waiting Here (feat. David Lynch). Venuje sa tiež herectvu a modelingu.

Tracklist albumu Lykke Li – I Never Learn:

01 I Never Learn

02 No Rest for the Wicked

03 Just Like a Dream

04 Silverline

05 Gunshot

06 Love Me Like I’m Not Made of Stone

07 Never Gonna Love Again

08 Heart of Steel

09 Sleeping Alone

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lykke Li