Madonna má hlavu v smútku, na internet prenikli ďalšie songy

Madonna
Kráľovná popu Madonna Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 29. decembra (WEBNOVINY) – Na internet prenikli ďalšie skladby americkej speváčky Madonny. Ide o nahrávky Never Let You Go, Arioso a Two Steps Behind Me, ktoré 56-ročná interpretka vytvorila v rámci príprav očakávaného albumu Rebel Heart. Ako napísal portál Idolator, skladba Two Steps Behind Me je vraj kritikou speváčkinej kolegyne Lady Gaga. Madonna a jej manažér Guy Oseary však túto informáciu popreli.

Obrazom: Popová kráľovná Madonna

Najnovší únik Madonniných skladieb prišiel len pár dní po tom, čo sa na internet dostalo 14 nových nahrávok interpretky vrátane skladby Back That Up (Do It), ktorá vznikla v spolupráci s Pharrellom Williamsom. Prvé nahrávky z albumu Rebel Heart pritom zverejnili neznámi hackeri v polovici decembra. Madonna ich označila za nedokončené a vyzvala fanúšikov a fanúšičky, aby ich nepočúvali.

Video: Madonna – Living For Love

O niekoľko dní neskôr sprístupnila prostredníctvom portálu iTunes na stiahnutie piesne Living For Love, Devil Pray, Ghosttown, Unapologetic Bitch, Illuminati a Bitch I’m Madonna (feat. Nicki Minaj). Rodáčka z Bay City v Michigane pripravuje novú štúdiovku od minulého roka. Spolupracuje na nej napríklad s lídrom formácie One Republic Ryanom Tedderom, Diplom, Aviciim či Nataliou Kills. Štúdiovka by sa mala dostať do predaja 10. marca 2015.

Madonna

, celým menom Madonna Louise Ciccone, sa narodila 16. augusta 1958. Patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu.

V roku 1983 vydala eponymný sólový debutový album, nasledovali úspešné nahrávky Like A Virgin (1984), True Blue (1986), Like A Prayer (1989), Erotica (1992), Music (2000), American Life (2003), Confessions on a Dance Floor (2005), Hard Candy (2008) či MDNA (2012).

Medzi jej úspešné single patria skladby Like A Virgin, Material Girl, Papa Don’t Preach, Like a Prayer, Express Yourself, Vogue, This Used To Be My Playground, Justify My Love, Frozen, Ray Of Light, Don’t Tell Me, Music či 4 Minutes (feat. Justin Timberlake a Timbaland). Na konte má sedem cien Grammy. Venuje sa aj herectvu.

Tracklist albumu Rebel Heart speváčky Madonny:

01. Unapologetic Bitch

02. Bitch I’m Madonna

03. Addicted (The One That Got Away)

04. Borrowed Time

05. Heartbreak City

06. Illuminati

07. Joan Of Arc

08. Living 4 Love (Carry On)

09. Make The Devil Pray

10. Messiah

11. Rebel Heart

12. Revolution

13. Wash All Over Me

Informácie pochádzajú z webových stránok www.nme.com, www.idolator.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Justin TimberlakeLady GagaMadonna