Martinovi Chodúrovi tikajú biologické hodiny, chce mať deti

Silvester na Jednotke
Martin Chodúr Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 20. januára (WEBNOVINY) – Český spevák Martin Chodúr, ktorý je prvým víťazom šou Česko Slovenská SuperStar, by chcel mať deti so svojou súčasnou partnerkou Ivonou Selníkovou. Prezradil to v rozhovore pre český denník Aha!.

Dvadsaťtriročný spevák by si chcel 39-ročnú generálnu riaditeľku nemeckého nadnárodného koncernu aj vziať, no zásnuby ani svadba pre nich nie sú témou číslo jeden.

Chodúr v interview povedal, že na svojej priateľke, s ktorou sa zoznámil na firemnom plese, si váži to, že je to skutočná dáma a krásna, atraktívna žena.

Je inteligentná, vzdelaná a silno ženská. Navyše má skvelý zmysel pre humor,“ povedal spevák. Chodúr priznal, že Selníková, s ktorou tvorí pár už tri roky, je jeho najväčšou životnou láskou.

Rodák z Ostravy sa po víťazstve v súťaži Česko Slovenská SuperStar v roku 2009 stal Objavom roka v ankete Český slávik. Debutoval albumom Let’s Celebrate (2010) obsahujúcim 11 skladieb, ktorý v Bratislave nahrával s takými hudobníkmi ako Oskar Rózsa či Martin Valihora.

Nedávno vydal jeho nasledovníka s názvom Manifest. „Tam, kde prvý album šepkal, manifest kričí. Dvanásť piesní, dvanásť štýlov, dvanásť nálad a jeden hlas, ktorý všetko zjednocuje,“ uvádza sa na stránke bontonland.cz.

Informácie pochádzajú z webových stránok ahaonline.cz a bontonland.cz a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Martin ChodúrMartin ValihoraOskar Rózsa