Michael Jackson nahrával pred smrťou so Snoop Doggom

Zosnulý kráľ popu Michael Jackson
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. júla (WEBNOVINY) – Americký rapper Snoop Dogg prezradil, že spolupracoval so zosnulým Michaelom Jacksonom pred jeho smrťou v roku 2009.

Informáciu zverejnil na portáli Reddit v odpovedi na otázku fanúšika, či by nahral pieseň s vokálmi zosnulého Kráľa popu.

„Spolupracoval som s Michaelom na jednej skladbe, keď bol ešte nažive. Teraz je v trezore,“ prezradil. Rapper tiež priznal, že je veľkým fanúšikom K-popu a rád by nahral pieseň aj so zosnulým Bobom Marleym.

Snoop Dogg, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., debutoval v roku 1993 albumom Doggystyle. Nasledovali nahrávky Tha Doggfather (1996), Da Game Is To Be Sold, Not To Be Told (1998), No Limit Top Dogg (1999), Tha Last Meal (2000), Paid Tha Cost To Be Da Boss (2002), R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece (2004), Tha Blue Carpet Treatment (2006), Ego Trippin‘ (2008), Malice N Wonderland (2009) a Doggumentary (2011).

Jeho zatiaľ poslednou štúdiovkou je reggae album Reincarnated (2013), ktorý vydal pod pseudonymom Snoop Lion. Na svojom konte má tiež spoločný album Mac & Devin Go To High School (2011) s Wiz Khalifom, ktorý bol zároveň soundtrackom k rovnomennému filmu.

Snoop Dogg
Foto: SITA/AP

V ňom obaja rapperi stvárnili hlavné úlohy. Snoop Dogg sa ako herec predstavil tiež v snímkach Training Day (2001), Starsky a Hutch (2004), Keď to rachne, zahučíme (2004) alebo Nájomníci (2005). Rapper bol už 16-krát nominovaný na cenu Grammy, zatiaľ však ani raz neuspel.

Obrazom: Kráľ popu Michael Jackson

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Video: Raper Snoop Dogg spolupracuje s viacerými hviezdami

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michael JacksonSnoop Dogg