Modesta Real Estate poskytla spoločnosti Garbe Industrial Real Estate poradenstvo pri kúpe developerského pozemku

Garbe green park piestany1.jpg
Foto: © Garbe Industrial Real Estate

Modesta Real Estate úspešne asistuje spoločnosti Garbe Industrial Real Estate pri kúpe nového developerského pozemku na účel logistického využitia.

Garbe Industrial Real Estate je rodinná spoločnosť, ktorá sa už viac ako 30 rokov špecializuje na development, akvizíciu, leasing a správu logistických a komerčných nehnuteľností. V súčasnosti má Garbe v Európe 13 pobočiek spoločnosti.

Garbe Green Park Piešťany, plánovaný na rok 2022, bude postavený na ploche približne 70.000 metrov štvorcových a ponúkne spolu 26.000 metrov štvorcových najmodernejších skladových a logistických priestorov rozdelených do dvoch hál. Výstavba parku bude prebiehať podľa najvyšších európskych štandardov udržateľnosti. Prostredníctvom fotovoltaickej technológie, ako aj použitia vlastného zdroja vody je možné znížiť emisie CO2 na minimum. Vďaka priamemu napojeniu na diaľnicu D1 (výjazd Piešťany) je park v strategicky ideálnym miestom pre logistiku.

„Park má z hľadiska logistiky veľmi výhodnú a efektívnu polohu. Prostredníctvom rozvinutej cestnej siete a priameho napojenia na diaľnice je možné vo veľmi krátkom čase obslúžiť  dôležité trhy strednej a východnej Európy. Hodnotu parku zvyšujú takisto vysoké štandardy výstavby a nízka spotreba energie“, hovorí Sebastian Scheufele, SIOR (riaditeľ a partner, Modesta Real Estate), ktorý sa spolupodieľa na transakcii.

„Garbe Green Park Piešťany by mal stanoviť nový štandard v oblasti udržateľnosti pre nás aj pre trh. Chceme odlíšiť a nájsť zákazníkov, ktorí nás podporia v našom úsilí ísť nad rámec bežných štandardov a ktorí chcú byť našou prioritou číslo jeden“, vyjadril sa Martin Stratov, riaditeľ Developmentu pre Českú republiku a Slovensko.

Podrobnú prezentáciu so všetkými dôležitými podrobnosťami o parku nájdete tu:
http://images.modesta.at/files/Presentation_GarbeGreenParkPiestany.pdf

O spoločnosti Modesta Real Estate

MG Real Estate GmbH bola založená vo Viedni v roku 2002. Okrem centrály vo Viedni bola v roku 2005 v Bratislave spustená dcérska spoločnosť. Od svojho založenia sa Modesta Real Estate môže spätne pozerať na úspešnú históriu spoločnosti. Značný podiel na tomto úspechu prinášajú prestížni klienti ako AMISOLA, BECHTLE, BFI, BOSCH, HONEYWELL, LOUIS VUITTON, MONDI AG, MOUNTPARK, PHILIPS, PROLOGIS, SIEMENS, SIGNA, USAA a WOLSELEY. V posledných rokoch sa úspešne dokončili milióny m2 kancelárskych, priemyselných a logistických priestorov, ako aj developerských pozemkov. Okrem domácich trhov v Rakúsku a na Slovensku, Modesta Real Estate asistuje aj pri mnohých transakciách na trhoch strednej a východnej Európy a podporuje svojich medzinárodných partnerov poradenstvom v oblasti komerčných nehnuteľností. Viac informácií nájdete na: www.modesta.at.

KONTAKT

Sebastian Scheufele, SIOR
Managing Partner
Investment, Industrial & Logistics CEE
E-Mail: scheufele@modesta.at
Tel: +43/ 1/ 513 29 39 22
Website: www.modesta.at

Bianca Isak, B.A.
Marketing
Assistent Industrial & Logistics
E-Mail: isak@modesta.at
Tel: +43/ 1/ 513 29 39 12
Website: www.modesta.at

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Garbe Industrial Real EstateModesta Real Estate