Modesta Real Estate sprostredkovala spoločnosti Marlink kancelárie o rozlohe 1 400 m2 v administratívnej budove Westend Plazza

Westend plazza2.jpg
JTRE / Westend Plazza. Foto: Modesta Real Estate

Bratislava | Westend Plazza má nového nájomcu. Kancelárske priestory o rozlohe 1 400 m2 si prenajala medzinárodná IT spoločnosť Marlink, ktorá svojim klientom zabezpečuje kvalitný prenos signálu pre vysokorýchlostné internetové pripojenie do celého sveta. Westend Plazza je novým projektom z dielne úspešného developera J&T Real Estate a čoskoro sa stane aj novým sídlom spoločnosti Marlink a poskytne im moderné pracovné prostredie pre celý slovenský tím. „Úprimne nás teší, že Westend Plazza spĺňa očakávania takého náročného klienta, ako je Marlink, čo sa týka štandardu priestorov a taktiež technických požiadaviek. Priestory pre Marlink vybudujeme kompletne na kľúč,” hovorí Peter Píš, riaditeľ lízingu spoločnosti JTRE na Slovensku. „Sme radi, že sa nám podarilo dospieť k vzájomnej dohode aj v náročnom období pandémie COVID,” uzatvára Richard Reken, manažér prenájmu JTRE na Slovensku.

Prenájom kancelárie sprostredkovala poradenská spoločnosť Modesta Real Estate. „Klient  sa rozhodol pre tento projekt pre jeho lokalitu, vysoký štandard priestorov, ich flexibilitu a kompaktnosť ako aj veľmi dobré možnosti parkovania. Rozhodujúcim faktorom bola takisto možnosť umiestnenia satelitov na streche a vyhovujúce technické podmienky, ktoré boli nutnosťou,” informuje Peter Miščík, Partner spoločnosti Modesta Real Estate na Slovensku.

„Budova vyhovuje našim špecifickým technologickým požiadavkám, čo bolo pre nás rozhodujúce a veľkú úlohu zohral taktiež fakt, že prenajímateľ pripraví strechu na umiestnenie a následnú inštaláciu antén a zariadení, ktoré sťahujeme zo súčasných priestorov,” vysvetľuje Juraj Baroš, konateľ spoločnosti Marlink. Iveta Iváková, konateľ spoločnosti Marlink dodáva: „Kancelárske priestory v budove Westend Plazza spĺňajú všetky požiadavky pre zriadenie nového sídla našej spoločnosti na Slovensku. Teší nás, že sme sa dohodli na podmienkach nájmu v dohodnutom čase a oceňujeme profesionálny prístup zástupcov JTRE ako aj konzultačné služby Modesta Real Estate, ktorá bola od začiatku napomocná v rokovaniach a celom procese.” Spoločnosť Marlink oficiálne zaháji nájom v nových priestoroch v Marci 2021.

Screenshot_3.jpg
Foto: Modesta Real Estate

KONTAKT

Modesta Real Estate
MRE Slovakia, s.r.o.
Ing. Peter Miščík
Partner
Hviezdoslavovo námestie 7
81102 Bratislava
Phone: +421 2 3240 8888
Fax: +421 2 3214 4777
E-Mail: miscik@modestagroup.com

Modesta Real Estate
MG Real Estate GmbH
Sebastian Scheufele, SIOR
Managing Partner
Dr. Karl-Lueger-Platz 5
1010 Vienna
Phone: +43 1 513 29 39 – 22
Fax: +43 1 513 29 39 – 14
E-Mail: scheufele@modesta.at

Modesta Real Estate
MG Real Estate GmbH
Bianca Isak, B.A.
Media & Research
Dr. Karl-Lueger-Platz 5
1010 Vienna
Phone: +43 1 513 29 39 – 12
Fax: +43 1 513 29 39 – 14
E-Mail: isak@modesta.at

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom