MTV Video Music Awards bude moderovať kontroverzná speváčka

Miley Cyrus
Miley Cyrus zverejnila fotografiu, na ktorej má na sebe zelenú masku mimozemšťana. "MTV mi tento rok nedovolilo vystupovať, tak budem tohtoročné VMAs moderovať," stojí na tabuliach. Foto: facebook.com/Miley Cyrus

BRATISLAVA 21. júla (WEBNOVINY) – Tohtoročné udeľovanie MTV Video Music Awards, ktoré sa bude konať 30. augusta v Los Angeles, bude moderovať americká speváčka Miley Cyrus.

Dvadsaťdvaročná interpretka to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu, na ktorej má na sebe zelenú masku mimozemšťana. „MTV mi tento rok nedovolilo vystupovať, tak budem tohtoročné VMAs moderovať,“ stojí na tabuliach, ktoré má speváčka prevesené cez telo. Cyrus tým zrejme odkazovala na rok 2013, keď na odovzdávaní MTV VMA predviedla provokatívne vystúpenie so spevákom Robinom Thickeom.

Odovzdávanie MTV Video Music Awards naposledy v roku 2012 moderoval americký herec Kevin Hart. Počas ostatných dvoch rokov sa však ceremoniál zaobišiel bez moderátora či moderátorky. Nominácie na tohtoročné MTV VMA vyhlásia počas dnešného dňa.

Miley Cyrus

, vlastným menom Destiny Hope Cyrus, sa preslávila účinkovaním v seriáli Hannah Montana (2006 – 2011) o dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a prepožičala tiež hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can’t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013), vďaka ktorému získala nomináciu na cenu Grammy.

Informácie pochádzajú z webstránok www.mtv.com, www.ew.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miley Cyrus