Muž vliezol do cudzieho bytu, dôchodkyňa ho s palicou v ruke a krikom vyhnala

dôchodkyňa
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com.

BRATISLAVA/KOMÁRNO 4. januára (WebNoviny.sk) – Do bytu 76-ročnej dôchodkyne vliezol vo štvrtok popoludní neznámy muž. Využil príležitosť, keď domáci pán odbehol do obchodu a nezamkol za sebou dvere.

Žena sledovala televízor

Sledovanie televízora dôchodkyni prerušili zvláštne zvuky vychádzajúce z druhej izby. Žena cudzieho muža pristihla, ako sa jej prehrabáva v skriniach. Začala kričať a s palicou v ruke chcela votrelca vyhnať z bytu.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, keď videla, že si s mužom neporadí, podarilo sa jej vyjsť na chodbu a volala o pomoc. To už neznámy z bytu vybehol a ušiel.

Hľadajú prípadných svedkov

Privolaní policajti miesto zadokumentovali, zaistili stopy a vypočuli susedov. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin porušovania domovej slobody.

Prípadní svedkovia, ktorí si všimli niečo podozrivé pred obytným domom na Dvorskej ulici v Komárne, môžu akékoľvek informácie poskytnúť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom