Na Chodník slávy pribudnú Snoop Dogg, Jennifer Lawrence či Jack Black

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence. Foto: archívne, SITA/AP

LOS ANGELES 24.júna (WebNoviny.sk) – Na budúci rok odhalia na hollywoodskom Chodníku slávy hviezdy rapperovi Snoop Doggovi, herečke Jennifer Lawrence či podnikateľovi Richardovi Bransonovi. Rozhodla o tom Obchodná komora v Hollywoode, ktorá o ich uvedení na známy chodník informovala vo štvrtok.

Okrem spomínaných sa rovnakej pocte vo filmovej kategórii dostane herečkám Kirsten Dunst, Gine Lollobrigide, Zoë Saldane, ich kolegom Jackovi Blackovi, Jeffovi Goldblumovi, Markovi Hamillovi, režisérovi F. Gary Grayovi a animovanej postavičke myške Minnie. Z hudobnej oblasti hviezdu dostanú okrem Bransona a Snoop Dogga aj Weird Al Yankovic, Mary J. Blige, Petula Clark, Harry Connick, Jr., Ice T a Carrie Underwood.

V televíznej kategórii odhalia hviezdy Anthonymu Andersonovi, Gillian Anderson, Lynde Carter, Simonovi Cowellovi, RuPaulovi Charlesovi, Taraji P. Henson, Ericovi McCormackovi, Ryanovi Murphymu, Niecy Nash, Mandymu Patinkinovi, Shonde Rhimes a posmrtne aj austrálskemu ochrancovi prírody Steveovi Irwingovi. Rozhlasovú tvorbu zastúpi Steve Jones, živé predstavenia zase Charles Aznavour a Lin-Manuel Miranda. Posmrtnej pocty sa dostane aj komikovi Berniemu Macovi.

Informácie pochádzajú z webstránky people.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Carrie UnderwoodGillian AndersonJennifer LawrenceKirsten DunstMary J. BligeSnoop Dogg