Na frekventovanej križovatke v Prešove sa zrazili dva kamióny (foto)

Nehoda, kamióny, Prešov
Zrážka dvoch kamiónov na frekventovanej križovatke na Levočskej ulici (pri Kauflande). Prešov, 2. jún 2020. Foto: www.facebook.com.
  • aktualizované 2. júna 15:33

Na frekventovanej križovatke na Levočskej ulici (pri Kauflande) v Prešove sa v skorých ranných hodinách zrazili dva kamióny. Ako informuje polícia na sociálnej sieti Facebook, jeden z nich sa prevrátil.

„K dopravnej nehode došlo tak, že vodič nákladného vozidla s rumunským evidenčným číslom pri prechádzaní uvedenou križovatkou nedal prednosť vodičovi nákladného vozidla s ukrajinským evidenčným číslom, následkom čoho došlo k zrážke vozidiel a prevráteniu jedného nákladného vozidla na cestu,“ opísala nehodu polícia.

Nehoda podľa polície na niekoľko hodín obmedzila premávku. „Vodič z Rumunska bol na mieste jednorazovo ošetrený, k ďalším zraneniam následkom dopravnej nehody nedošlo. Vodičovi bola na mieste za spôsobenie dopravnej nehody uložená bloková pokuta vo výške 650 eur,“ dodala polícia s tým, že obaja vodiči boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom