Na Grammy vystúpia Justin Timberlake i Frank Ocean

Justin Timberlake
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 31. januára (WEBNOVINY) – Americký spevák Justin Timberlake, ktorý v marci tohto roka vydá nový album The 20/20 Experience, vystúpi na februárovom odovzdávaní cien Grammy.

Informáciu v stredu potvrdila americká Národná akadémia nahrávacích umení a vied, ktorá rozhoduje o víťazoch. Uviedla tiež, že zaspievajú všetci piati nominovaní v kategórii Album roka.

K už dávnejšie oznámeným interpretom Mumford & Sons, The Black Keys, Jackovi Whiteovi a Fun sa teda pridá aj Frank Ocean. Špeciálne spoločné vystúpenie predvedú Alicia Keys a Maroon 5. Diváci sa môžu tešiť aj na spoluprácu Eltona Johna s Edom Sheeranom a Dierksa Bentleyho s Mirandou Lambert. Predvedú sa tiež Taylor Swift a Rihanna.

Najviac, teda po šesť nominácií, majú v 55. ročníku udeľovania Grammy Mumford & Sons, Fun, Frank Ocean, Jay-Z a Kanye West. The Black Keys sú nominovaní v piatich kategóriách, pričom Dan Auerbach z tejto formácie môže bodovať aj v kategórii Producent inej ako klasickej hudby.

Mená víťazov sa verejnosť dozvie 10. februára na slávnostnom galavečere v losangeleskom Staples Center, ktorý bude moderovať rapper a herec LL Cool J. Grammy Lifetime Achievement Award poputuje britskej rockovej legende The Who.

Video: Justin Timberlake

https://www.youtube.com/watch?v=PmN9rZW0HGo

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alicia Keysfrank oceanJustin TimberlakeKanye WestTaylor Swift