Na MTV Europe Music Awards vystúpia aj Alicia Keys a Psy

Sexy speváčka Alicia Keys
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. októbra (WEBNOVINY) – Na tohtoročnom udeľovaní MTV Europe Music Awards vystúpia aj speváčka Alicia Keys, kapela The Killers a juhokórejský rapper Psy.

Títo interpreti sa tak pridali k už skôr zverejnenej trojici Taylor Swift, No Doubt a Muse. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutoční v nedeľu 11. novembra vo Frankfurte a moderovať ho bude modelka Heidi Klum.

Najviac nominácií tento rok získala barbadoská speváčka Rihanna.

Šancu získať sošku má v šiestich kategóriách – Najlepšia pieseň (We Found Love feat. Calvin Harris), Najlepšia interpretka, Najlepší popový interpret, Najlepšie video (We Found Love), Najlepší look a Najlepší fanúšikovia. Po nej nasledujú spomínaná Taylor Swift s piatimi nomináciami, Justin Bieber a Katy Perry so štyrmi a trikrát nominované sú Lady Gaga, Lana Del Rey, Nicki Minaj a Carly Rae Jepsen.

Obrazom: Čokoládová kráska Alicia Keys

Obrazom: Americká country hviezda Taylor Swift

V kategórii Najlepší interpret zo Slovenska a Českej republiky zvíťazil slovenský rapper Majk Spirit, ktorý momentálne bojuje s ďalšími umelcami z celej Európy o to, kto bude starý kontinent reprezentovať v kategórii Najlepší medzinárodný interpret. Zástupca za Európu s najväčším počtom hlasov bude vyhlásený 30. októbra spolu s víťazmi ostatných svetových regiónov.

Rihanna – We Found Love ft. Calvin Harris

https://www.youtube.com/watch?v=nhdNG_ebbTg

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alicia KeysCarly Rae JepsenHeidi KlumJustin BieberKaty PerryLady GagaLana Del ReyMajk SpiritNicki MinajRihannaTaylor Swift