Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bez názvu
12. apríla 2013 Ekonomika od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Na Slovensko prichádza nová banka Ferratum Bank Limited

BRATISLAVA 12. apríla (WBN/PR) – Skupina Ferratum sa stala priekopníkom v oblasti mikro pôžičiek, keď ako prvá v Európe uviedla na trh rýchle krátkodobé pôžičky, o ktoré bolo možné žiadať prostredníctvom mobilných zariadení.

Od 19. marca 2013 spoločnosť Ferratum Bank Limited (banka so sídlom na Malte) požičiava už aj zákazníkom na Slovensku, ktorí môžu požiadať o pôžičku cez internet.

Banka je riadená Maltským úradom pre finančné služby (Malta Financial Services Authority) a jej činnosť na Slovensku je schválená Národnou bankou Slovenska.

S využitím odborných znalostí, ktoré skupina Ferratum zhromaždila v posledných rokoch na Slovensku , banka tu zaujme ideálnu pozíciu na to, aby rýchlo reagovala na potreby neustále sa vyvíjajúceho trhu, ale tiež na to, aby bola proaktívna pri hľadaní nových príležitostí.

Slogan – „Viac ako len peniaze pre každého“ – je prísľubom rýchlych, nekomplikovaných a dôverných úverových služieb pre všetkých našich zákazníkov na Slovensku.

Lea Liigus, generálna riaditeľka Ferratum banky hovorí: „Tradičný bankový model, jednoducho už nemusí vyhovovať všetkým v čase, keď počet užívateľov internetu sa ráta v miliardách. Zákazníci na Slovensku žiadajúci o krátkodobé pôžičky z Ferratum banky prosperujú nielen z bezpečnosti a profesionality banky, ale zároveň sa tešia rýchlosti a jednoduchosti produktov ktoré im ponúkame.“

Ferratum banka sa zaväzuje ponúkať svojim zákazníkom na Slovensku jednoduchý proces žiadosti, rýchle spracovanie a vysokú dôveryhodnosť.

Jorma Jokela, predseda Ferratum banky a zakladateľ skupiny Ferratum povedal: „Je nám potešením oznámiť Vám, že zákazníci na Slovensku môžu žiadať o rýchle krátkodobé pôžičky Ferratum banku. Naším cieľom je zamerať sa výhradne na poskytovanie služieb, ktoré poznáme najlepšie. Najlepšie banky sú tie, ktoré rozumejú potrebám svojich zákazníkov a poskytujú produkty a služby po ktorých je dopyt a ktoré produkujú spoločný úspech. Je úžasné byť súčasťou organizácie v ktorej ľudia neustále prichádzajú s inovatívnymi myšlienkami, ktoré sú veľmi často aj zavedené. Vždy som povzbudzoval našich ľudí aby rozmýšľali inovatívne a prichádzali s riešeniami , ktoré budú v konečnom dôsledku prínosom pre našich zákazníkov.“

Pre viac informácií o Ferratum Bank Limited navštívte www.ferratumbank.sk

Odporúčané články

Dajte zelenú rýchlym pôžičkám od Ferratum! Matej Konôpka s najväčším úspechom v kariére, skončil tretí v Lamborghini Super Trofeo

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...