Dopravný podnik Bratislava chce zmodernizovať vozovne za viac ako 5 miliónov eur, hľadá projektanta

Vozovna krasnany bratislava dopravny podnik mapy.jpg
Foto: Google maps

Dopravný podnik Bratislava (DPB) hľadá projektanta na dva projekty modernizácie vozovne za viac ako 5 miliónov eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

„Predmetom zákazky je poskytovanie činností súvisiacich s prípravou projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti pre Depo Jurajov Dvor a pre Vozovňu Krasňany spočívajúcich v kompletnej príprave podkladov pre právoplatné stavebné povolenie, projektovej dokumentácie pre stupeň realizačného projektu na dielo Modernizácia údržbovej základne 3. etapa, „ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Európske fondy

Financovaný bude z Európskych štrukturálnych investičných fondov v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra a štátneho rozpočtu.

Prvou časťou zákazky je príprava projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti pre Depo Jurajov Dvor. Odhadovaná cena zákazky je 3 071 666 eur bez DPH, trvanie projektových prác má byť osem mesiacov a kritériom výberu úspešného uchádzača najnižšia cena.

Dve časti

Druhou časťou tendra je príprava projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti pre Vozovňu Krasňany.

Odhadovaná cena druhej časti je 1 970 666 eur bez DPH a trvanie prác rovnako osem mesiacov. Kritériom výberu uchádzača bude najnižšia cena.

„Obstarávateľská organizácia si vyhradzuje právo neuzatvoriť zmluvu s úspešným uchádzačom, ak nebude mať zabezpečené spolufinancovanie predmetu zákazky z Európskych štrukturálnych investičných fondov v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra a štátneho rozpočtu v celom rozsahu oprávnených nákladov z hodnoty zákazky,“ upozorňuje ÚVO. Záujemcovia o účasť na tendri môžu svoje ponuky predkladať do konca júla.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie DPB Dopravný podnik Bratislava