Gefco hľadá do pobočky v Trnave osemdesiat nových pracovníkov

Foto: Gefco Slovakia

Spoločnosť Gefco Slovakia z dôvodu novej skladovacej plochy pre automobily a zvýšenia prevádzky automobilky PSA Peugeot Citroën plánuje pre svoju trnavskú pobočku vytvoriť osemdesiat pracovných miest. V ďalšom roku by malo v tejto pobočke pribudnúť ďalších predbežne sto až stodvadsať miest.

Spoločnosť Gefco Slovakia, s. r. o., jeden z lídrov na trhu logistických služieb, pre svoju trnavskú pobočku hľadá vodičov vysokozdvižných vozíkov, resp. skladníkov. Vďaka novej skladovej ploche pre automobily a zvýšenej prevádzke automobilky PSA Peugeot Citroën má vzniknúť osemdesiat pracovných miest a v ďalšom roku by malo v tejto pobočke pribudnúť ďalších predbežne sto až stodvadsať miest.

Nových zamestnacov hľadajú prvý raz cez náborové video

Ako spoločnosť v piatok informovala, nových pracovníkov chce zaujať cez náborové video. „Vôbec po prvý raz sme sa rozhodli osloviť našich nových potenciálnych zamestnancov prostredníctvom videa,“ povedala manažérka ľudských zdrojov Gefco Slovakia Zuzana Staníková.

Nábor nových zamestnancov sa v súčasnosti realizuje aj do už otvorených pobočiek spoločnosti v Strečne, Košiciach, Kechneci, Senci, Trnave, Leviciach a do centrály v Bratislave.

Gefco ponúka pracovníkom rôzne výhody

Noví zamestnanci získajú okrem ponúkanej pozície aj viaceré zamestnanecké výhody ako trinásty plat, možný mesačný bonus, stravné lístky s nadštandardným príspevkom od zamestnávateľa, športovo-relaxačné poukážky, náborový príspevok a mnohé iné.

„Cieľom Gefco je byť dobrým zamestnávateľom, aj preto našim zamestnancom ponúkame rozličné výhody a dlhodobo s nimi pracujeme. Ani na túto pozíciu nemusia mať osvedčenie – vďaka nám ho získajú,“ priblížila Staníková. Oprávnenie na riadenie a prax ako vodič vysokozdvižného vozíka nie sú podmienkou, ale výhodou.

Na Slovensku majú vyše šesťsto zamestnancov

Gefco malo na Slovensku v minulom roku 552 zamestnancov, pričom medziročne bolo vytvorených šesťdesiat miest. V súčasnosti pracuje v pobočkách spoločnosti v Bratislave, Senci, Trnave, Leviciach, Žiline, Poprade, Kechneci, Haniske a v Košiciach 616 zamestnancov. Spoločnosť dosiahla v roku 2015 obrat 133 mil. eur, disponuje skladovou plochou 69 400 štvorcových metrov.

Spoločnosť Gefco Slovakia, s. r. o., so sídlom v Bratislave vznikla v auguste 2004. Na Slovensku patrí medzi prvých päť logistických operátorov a je jednotkou v logistike nových vozidiel. Poskytuje svojim zákazníkom riešenia pre všetky kroky v dodávateľskom reťazci, a to pozemnú, leteckú a námornú prepravu, logistiku nových vozidiel, colné a daňové zastúpenie, skladovanie a systém vratných obalov.

Základné imanie firmy je 530,4 tis. eur. Materská spoločnosť Gefco má sídlo vo francúzskom Courbevoie (región Île-de-France v okolí Paríža).

Skupina Gefco vlani s obratom 4,2 miliardy eur

Skupina Gefco ponúka tvorbu a implementáciu logistických plánov pre výrobcov na základe skúseností za 65 rokov, a to najmä v automobilovom priemysle. Má zastúpenie v 150 krajinách a je jednou z desiatich najväčších európskych skupín.

Skupina dosiahla v roku 2015 obrat 4,2 mld. eur a zamestnávala dvanásťtisíc ľudí. Má vyše tristo obchodných miest po celom svete a rozvíja svoju činnosť v juhovýchodnej Ázii, v strednej a vo východnej Európe, na Balkáne, vo východnej Ázii a v Južnej Amerike.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PSA Peugeot Citroën