Aj tento medveď si pomýlil človeka s mrkvou a čakáte kým vegetariáni zabijú prvé dieťa, ostro sa pustil Kollár do Budaja

NR SR: Rokovanie 65. schôdze
Predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár. Foto: archívne, SITA/Jana Birošová.

Aj tento medveď si pomýlil záchranára s mrkvou či kalerábom? Pýta sa na sociálnej sieti Facebook predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) ministra životného prostredia Jána Budaja (OĽaNO) v súvislosti s posledným útokom medveďa vo Veľkej Fatre.

Horský záchranár z Oblastného strediska Veľká Fatra sa počas služby vracal  po turistickom chodníku z Novej hole a po útoku medveďa sa mu inštinktívne podarilo vyškriabať na strom a zavolal si pomoc. Pri útoku utrpel tržnú ranu na hlave. Okamžite za ním odišli jeho dvaja kolegovia z Donovalov aj so služobným psom, ktorí mu pomohli.

Kollár sa Budaja ďalej pýta, do kedy bude otáľať, či kým vegetariáni zabijú prvé dieťa, poprípade aj s jeho mamou. „Je to vaša priama zodpovednosť za tento stav, či skôr ničnerobenie. Nesiete aj priamu politickú zodpovednosť a ak k takému niečomu príde, verte mi, že vás nebudeme držať,“ odkázal Budajovi šéf parlamentu a koaličného hnutia Sme rodina.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Boris KollárJán Budaj