Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
počítač, klávesnica
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com.
22. 08. 2019 10:46 PoľnohospodárstvoSlovensko od NasVidiek.skSITA

Slovenský pozemkový fond zefektívni svoju činnosť, chystá spustenie novej webovej stránky

Slovenský pozemkový fond (SPF) v súčasnosti vsádza na implementáciu najnovších technických inovácií. Nové technológie by mali pomôcť fondu zefektívniť svoju činnosť.

Moderný úrad

„Zo Slovenského pozemkového fondu sa postupne stáva moderný úrad s dobre nastavenými procesmi, ktoré zefektívňujú, zjednodušujú i urýchľujú činnosti fondu,“ uviedla pre agentúru SITA generálna riaditeľka fondu Adriana Šklíbová.

Po zavedení projektu centrálnej podateľne a po prechode na nový informačný systém Fabasoft, otvoril fond len nedávno nové call centrum, ktoré má verejnosti uľahčiť komunikáciu s úradom. Ďalším krokom, na ktorý sa fond aktuálne pripravuje, je spustenie novej webovej stránky, naplánované na jeseň tohto roka.

Nová webová stránka

„Úlohou novej internetovej stránky fondu bude jednak poskytnúť všetky dostupné informácie o fonde a jeho pôsobení, no zároveň priniesť ďalší nástroj verejnosti a našim klientom, ako komunikovať efektívne s úradom,“ dodala generálna riaditeľka, podľa ktorej má Slovenský pozemkový fond záujem o otvorený dialóg.

Svoje najnovšie aktivity chce Slovenský pozemkový fond širokej verejnosti predstaviť aj na nitrianskej výstave Agrokomplex v dňoch 22. až 25. augusta.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X