Turiec propaguje svoje krásy v novom videu, turistom ponúka viacero lákadiel

Turiec, Turčianska kotlina
Foto: ilustračné, www.facebook.com

Turisticko-informačná kancelária mesta Martin predstavila nové video, ktoré prezentuje krásy Turca. Ako informovala hovorkyňa mesta Zuzana Kalmanová, jeho cieľom je predstaviť región všetkým, ktorí hľadajú inšpiráciu na nadchádzajúcu dovolenku.

„Martin a celý región Turca rozhodne majú čo ponúknuť každému návštevníkovi, či už je to nádherná príroda, adrenalínové zážitky alebo kultúrne pamiatky. Verím, že v Turci sa dá stráviť nezabudnuteľná dovolenka. Aj novým videom chceme ukázať krásu nášho regiónu širšiemu okruhu ľudí zo Slovenska či Čiech, ktorí nás, dúfam, skoro navštívia,“ zhodnotil primátor mesta Martin Ján Danko.

Nové propagačné video regiónu je dielom Turisticko-informačnej kancelárie mesta Martin. Tvorcovia pri jeho koncipovaní neobišli turistické zákutia Malej i Veľkej Fatry, historické pamiatky v centre Turca, ale napríklad ani kúpele Turčianske Teplice.

„Video je prvým zo série nových propagačných materiálov, ktoré v budúcnosti pribudnú. Záujemcom je k dispozícii na sociálnych sieťach a tiež na youtube kanáli pod názvom Zažite Turiec naplno,“ dodala Kalmanová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján DankoZuzana Kalmanová
Firmy a inštitúcie Turisticko-informačná kancelária Martin