Pri zrážke dvoch nákladiakov sa ťažko zranil jeden z vodičov, z auta ho vyťahovali hasiči (foto)

Dopravná nehoda
  • aktualizované 18. augusta 15:34

Trenčianski hasiči zasahovali v pondelok 17. augusta pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste I/9 v katastri obce Kostolná-Zárečie (okres Trenčín). Pri nehode sa zrazili dve nákladné vozidlá, jeden z vodičov zostal po náraze zakliesnený vo vozidle s ťažkými poraneniami. Informovala o tom Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru SR.

„Hasiči zranenú osobu vyslobodili z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru, uviedla Križanová s tým, že cestu museli po nehode uzavrieť.

Podľa doterajších informácií vodič Tatry zastavil na ceste, pretože pred ním vykonávalo prácu na ceste cestárske vozidlo. Ako informovala trenčianska krajská polícia, 54-ročný vodič Iveca s návesom zrejme dostatočne nevenoval pozornosť riadeniu a prednou časťou narazil do stojacej Tatry plne naloženej pieskom.

Vážne zranený vodič Iveca skončil v trenčianskej nemocnici a na zistenie alkoholu mu odobrali krv. Vodičovi Tatry alkohol nezistili. Predbežné škody vyčíslili na približne 40-tisíc eur.

Dopravná nehoda
Dopravná nehoda
Dopravná nehoda
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Katarína Križanová
Firmy a inštitúcie Policajný zbor SRPrezídium Hasičského a záchranného zboru