Nielen Diabol nosí Pradu...

Foto: Ravissant

BRATISLAVA 12. júna (WBN/PR) – Celosvetovo známe módne značky a ich ešte známejšie kabelky prichádzajú už aj na Slovensko. V Bratislave ich nájdete na stále vychytenejšej Hlbokej ulici.

Priestory rezidenčného domu s apartmánmi na prenájom obohatil obchod s názvom RAVISSANT.

Ponúka skvostné produkty z čistého striebra, najkvalitnejšie kabelky svetových značiek, ktoré nie je potrebné ani predstavovať. V obchode nájdete značku Prada, Miu Miu, Celine, ale i Barbara Bui, obľúbenú najmä u top modeliek, ktorá zosobňuje eleganciu, slobodu a sebavedomie súčasnej ženy, a ktorej čaru čoraz častejšie podliehajú aj hviezdy strieborného plátna ako Jessica Alba, Jennifer Lopez alebo teenagerská hviezda Kristen Stewart.

Každá žena túži vlastniť aspoň jednu kabelku takejto úrovne a kvality. Skvostné kabelky už spomínaných značiek sú vyrobené len z tých najlepších materiálov, dokonale spracované a dôsledne do najmenších detailov ušité tak, aby čo najlepšie zvýraznili a podtrhli charakter ich majiteliek. Životnosť takýchto kabeliek je nesmrteľná a zväčša sa dedí z generácie na generáciu. Kabelky, indické ručne tkané koberce a šatky z tých najlepších materiálov dopĺňajú ponuku ručne tepaných produktov do domácnosti z čistého striebra svetoznámej značky Ravissant. Svietniky, vázy, čajové súpravy, fotorámy a iné doplnky vysokej hodnoty sú vhodným darčekom jubilantom, novomanželom alebo ako forma investície.

Foto: Ravissant
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jennifer LopezJessica AlbaKristen Stewart