Nová inteligentná chladnička od Samsungu má hlasové ovládanie a zabudované reproduktory

Family hub samsung.jpg

Spoločnosť Samsung sa stále pokúšať napumpovať najmenej vzrušujúcu vec funkciami od výmyslu sveta. Nová verzia inteligentnej chladničky obsahuje hlasové ovládanie i reproduktory AKG.

Nová chladnička má množstvo funkcií z pôvodného modelu z roku 2016, zabudovaných má však aj veľa inteligentných ovládacích prvkov. Pomocou hlasového asistenta Bixby môžete ovládať všetky domáce zariadenia.

Spoločnosť Samsung totiž mení chladničku na centrálny rozbočovač inteligentného domu. Chladnička spolupracuje s akýmikoľvek produktami SmartThings a umožňuje majiteľovi tieto položky ovládať pomocou hlasových povelov.

Family hub samsung 1.jpg
http://mashable.com/2018/01/09/samsung-smart-fridge-family-hub-talk-voice-controls-bixby/?utm_cid=hp-n-1#OExc3lezLOq1 BRATISLAVA 3. septembra (WEBNOVINY) - Polícia vyšetruje okolnosti smrti 40-ročného muža z Pezinka, ktorého telo bez známok života našli v piatok večer pod vozidlom Iveco na Bratislavskej ulici v Pezinku. Vozidlo na muža spadlo z doposiaľ nezistených príčin. Podľa doterajších zistení sa muž v inkriminovanom čase nachádzal pod vozidlom, ktoré bolo podopreté dreveným hranolom. Obhliadajúci lekár na mieste cudzie zavinenie predbežne vylúčil. Avšak pre presné zistenie príčin smrti nariadil vykonať pitvu. V tejto súvislosti poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Napríklad môžete Bixby požiadať o zobrazenie živého vysielania z kamery – či už baby monitoru, alebo bezpečnostnej kamery pred vaším domom, alebo o upravenie svietivosti v jednotlivých miestnostiach.

Nová Family Hub chladnička má aj plánovač jedál, ktorý vám poskytne recepty a prispôsobí sa vašim stravovacím obmedzeniam. Je k tomu dodaný aj zábavný rozmer – môžete si prostredníctvom svojej chladničky prehrávať hudbu, zdieľať kalendár, fotografie, poznámky a pod.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Samsung