Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
SPP logo rozšírené
SPP logo rozšírené
14. 09. 2010 16:30 Ekonomika od Webnoviny.skSITA Diskusia

Nové produkty SPP pomáhajú klientom ušetriť

BRATISLAVA 14. septembra (WBN/PR) – Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) ponúka cenové zvýhodnenie pre zákazníkov zo segmentu malé podnikanie a organizácie až do výšky 10 % z ceny zemného plynu. Ponuka platí od 13. septembra 2010.

Cenové zvýhodnenie je určené pre všetkých zákazníkov zo segmentu malé podnikanie a organizácie, ktorí si dohodnú odber zemného plynu na 12 prípadne 24 mesiacov. Miera cenového zvýhodnenia závisí od vybraného produktu a od schopnosti zákazníka predpokladať svoju spotrebu. Celková úspora závisí od množstva spotrebovaného plynu, tarify a od dohodnutého obdobia na odber zemného plynu.

„Trh na Slovensku je stále cenovo citlivý. SPP už tradične poskytuje kvalitné a dostupné služby a zároveň rozvíja aj cenové produkty. Produkty Výhodne a Výhodne Extra sú určené pre zákazníkov, ktorí chcú mať istotu, že za zemný plyn platia vždy najvýhodnejšiu cenu vzhľadom k ich spotrebe,“ zdôraznila Jiřina Repaska, riaditeľka sekcie marketingu SPP.

Produkt Výhodne poskytuje zákazníkovi garanciu zníženej sadzby za odobratý plyn podľa vybraného produktu na 12 alebo 24 mesiacov. Tolerancia na odobratie zmluvne dohodnutého množstva zemného plynu je na úrovni 50 %.

Produkt Výhodne Extra umožňuje zákazníkovi získať najvýhodnejšiu cenu vzhľadom na spotrebu. Dôležité je, aby zákazník dokázal presnejšie predpokladať svoju spotrebu. Tolerancia na odobratie zmluvne dohodnutého množstva plynu je 20 %. Špecialisti SPP však každému záujemcovi pomôžu nastaviť spotrebu na dané obdobie tak, aby im produkt priniesol čo najväčšie výhody.

Napríklad regionálna pekáreň s ročnou spotrebou okolo 60 000 m3, ktorá má dohodnutú tarifu M4, môže s produktom Výhodne Extra 24 ušetriť až 2 089 € ročne.

Reštaurácia so spotrebou približne 6 500 m3 ročne v tarife M3 ušetrí s produktom Výhodne Extra 24 ročne asi 226 €.

Kadernícky salón so spotrebou 1 700 m3 za rok, ktorý používa plyn na ohrev teplej vody a kúrenie, ušetrí ročne cca 35 €.

Zmluvy k týmto produktom môže zákazník uzatvoriť kedykoľvek počas celého roka. Uzatvorenie zmluvy je bez poplatkov.

Všetky podrobné informácie o nových produktoch Výhodne a Výhodne extra môžu zákazníci na internetovej adrese www.spp.sk, v časti Malé podnikanie a organizácie. Zákazníci môžu získať informácie aj osobne na jednom z 19 zákazníckych centier, telefonicky na Biznis linke 0850 111 565 (počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 h), prípadne na e-mailovej adrese biznislinka@spp.sk.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) (www.spp.sk) je nadnárodná energetická spoločnosť a spoľahlivý dodávateľ energií a služieb. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Víziou spoločnosti je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe so silnou dôverou zákazníkov a obchodných partnerov. SPP poskytuje spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Spoločnosť ponúka riešenia pri úspore energií a podporuje iniciatívy zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku (51 %) a konzorcium Slovak Gas Holding pozostávajúce zo spoločností E.ON Ruhrgas a GDF SUEZ (49 %).

K téme

Nový iPhone 11: Cena, farebné prevedenie, vylepšený fotoaparát a šok pri funkcii 3D Touch (video) Video: Výbuch v čínskom plynárenskom závode zabil najmenej dvoch ľudí, dvanásti sú nezvestní

Neprehliadnite

Vždy nadáva a uráža, obul sa Danko do Matoviča a kritizoval aj Kotlebu a ministra Kamenického Foto: Matej Trusa sa v zápase Fortuna ligy vážne zranil, z ihriska išiel rovno na operáciu Johnson podľa Camerona nikdy neveril v brexit a podporil ho iba pre svoju politickú kariéru Foto: K patrónke Slovenska do Šaštína prišlo viac ako 30-tisíc pútnikov Video+foto: Otec počas svadobného dňa svojej dcéry vyhodil do vzduchu vlastný dom Čo najviac ohrozuje rodiny na Slovensku? Registrované partnerstvá to podľa prieskumu nie sú Na diaľnici D1 sa zrazili dve autá, nehoda si vyžiadala aj jednu obeť

Témy

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X