Novou SuperStar sa stala Sabina Křováková

Sabina Křováková
Sabina Křováková Foto: facebook.com/SuperStarNovaEra
Sabina Křováková
Víťazka SuperStar Sabina Křováková a moderátor Roman Juraško počas finálového galavečera. Foto: facebook.com/SuperStarNovaEra

BRATISLAVA 3. júna (WEBNOVINY) – Víťazkou tretieho ročníka Česko Slovenskej SuperStar je dvadsaťjedenročná Sabina Křováková z českého Děčína, zo súťaže si tak odnáša odmenu v hodnote 100-tisíc eur a možnosť vydať vlastnú platňu.

„Strašne ďakujem za hlasy, za podporu, ešte stále tomu nemôžem uveriť,“ zneli prvé slová novej SuperStar krátko po prečítaní výsledkov.

Víťazke speváckej šou vyjde prvé CD už tento piatok a obsahovať bude Sabinine najlepšie výkony zaznamenané počas trvania súťaže.

Vrcholom jej večera bolo odspievanie skladby od Janis Joplin Cry Baby, po ktorej sa porota pre búrlivý potlesk nemohla dostať k slovu. „Bolo to nežné, brutálne, sladké, vystriedali sa úplne všetky polohy a ľudí sa to muselo dotknúť. Pre mňa si jeden z najzaujímavejších interpretov celej súťaže,“ povedal porotca Ondřej Soukup. „Ak by nebola táto pesnička, tak ty asi SuperStar nevyhráš. Je to naozaj tvoja najlepšia pesnička a opäť mi stáli všetky chlpy,“ predpovedal Pavol Habera.

Počas slávnostného Grand Finále Sabina odspievala aj pesničky od Joan Osbourne, Scorpions, Ashlee Simpson a duet s druhým finalistom Štefanom Pčelárom.

„Toto obdobie bolo pre mňa neskutočne poučné a hlavne ďakujem ľuďom, že som sa dostal až sem,“ lúčil sa so súťažou Itcho, ktorý rovnako predviedol bravúrne spevácke výkony.

Po odspievaní posledného songu sa mu poklonil aj sám Pavol Habera. „Chvíľkami si mal taký dojemný hlas, že to muselo zapôsobiť na všetkých,“ doplnil Ondřej Soukup hodnotenie. „Keď mi niekto povie, že tu nie si kvôli spevu, tak mu skopem zadok,“ povedala Ewa Farna na margo tvrdení, že Štefan sa v šou držal najmä vďaka svojmu príťažlivému vzhľadu.

Štefan Pčelár okrem toho odspieval songy od Coldplay, speváčky Adele či Mando Diao. Víťazmi predchádzajúcich dvoch sérií federálnej SuperStar boli Martin Chodúr a Lukáš Adamec.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashlee SimpsonEwa FarnaLukáš AdamecMartin ChodúrOndřej SoukupPavol Habera