Craig Anderson, Brendan Gallagher, Christián Jaroš
1
Obranca Christián Jaroš v drese Ottawy Senators v súboji s útočníkom Montrealu Canadiens Brendanom Gallagherom pred brankárom Craigom Andersonom počas zápasu NHL, v ktorom "Habs" na ľade súpera prehrali 3:4 po predĺžení. Ottawa, 20. október 2018. Foto: Adrian Wyld/The Canadian Press via AP.

Obranca Jaroš po jednom zápase v NHL smeruje späť na farmu „senátorov“

OTTAWA 21. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejový obranca Christián Jaroš po jednom zápase v drese Ottawy Senators opäť opúšťa zámorskú NHL a smeruje do nižšej súťaže AHL, kde si bude obliekať dres tímu Belleville Senators.

Košický rodák putoval do prvého mužstva „senátorov“ iba v sobotu a v najkvalitnejšej lige sveta stihol odohrať jeden duel proti Montrealu Canadiens (víťazstvo 4:3 po predĺžení), v ktorom strávil na ľadovej ploche 12:51 min. a svoje štatistiky nezveľadil kanadským bodom.

V aktuálnej sezóne profiligy nazbieral Jaroš už tri štarty v zostave Ottawy, v ktorých dosiahol jednu asistenciu. Na farme v Belleville zasiahol do jediného súboja. Informáciu priniesol oficiálny účet Senators na twitteri.

Video: Halákov Boston v NHL padol v predĺžení, Canadiens s Tatarom neudržali vedenie a prehrali Video: Chára nastúpil na svoj 900. zápas v NHL a Arizona s Pánikom triumfovali v Chicagu

Muž s krvácaním do mozgu čakal na sanitku hodinu a pol, ale operačné stredisko vraj postupovalo správne Aktualizované: Muž sa na Václavskom námestí v Prahe polial horľavinou a následne podpálil (video + foto) Slovenská akadémia vied podporuje stanoviská univerzít v otázke Dankovej „rigorózky“ Vedenie Slovana Bratislava zareagovalo na informácie o údajnom predaji klubu Slovenské domácnosti sa musia pripraviť na zmeny vo vyúčtovaní spotreby plynu, posúvajú sa aj platby V Moskve zatkli modelku, ktorá údajne má informácie o prepojení Trumpa a Putina Video: Chára sa pobil a bol hviezdou zápasu NHL. Cehlárik asistoval a Černákova Tampa prehrala Štefan Harabin je ďalším oficiálnym kandidátom na prezidenta a chce vo voľbách zvíťaziť