Obrazom: Mladý vodič neprežil čelnú zrážku s nákladiakom

Vodič zrážku s nákladiakom neprežil, Scania zhorela
Tragická nehoda sa stala v nedeľu v noci na ceste I/50 v smere od Trenčína na Bánovce nad Bebravou. Čelná zrážka osobného auta s nákladiakom si vyžiadala život mladého vodiča, nákladné auto po nehode zhorelo. Bratislava, 3. august 2015. Foto: SITA/KR PZ Trenčín

BRATISLAVA/TRENČÍN . augusta (WEBNOVINY) – Tragická nehoda sa stala v nedeľu v noci na ceste I/50 v smere od Trenčína na Bánovce nad Bebravou.

Obrazom: Tragická nehoda na ceste I/50

Čelná zrážka osobného auta s nákladiakom si vyžiadala život mladého vodiča, nákladné auto po nehode zhorelo. Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, 21-ročný Lukáš na Octavii prešiel v zákrute do protismeru a čelne sa zrazil s nákladným autom s návesom. Osobné auto skončilo po náraze mimo cesty a Scania sa prevrátila nabok a zhorela.

Lukáš zomrel na mieste, ľahko zraneného 52-ročného vodiča nákladného auta previezla sanitka na ošetrenie do trenčianskej nemocnice. Alkohol mu nezistili, prípadný alkohol u mladého vodiča budú zisťovať pri pitve. Okolnosti nehody polícia vyšetruje.

Vodič zrážku s nákladiakom neprežil, Scania zhorela
Foto: SITA/KR PZ Trenčín
Vodič zrážku s nákladiakom neprežil, Scania zhorela
Foto: SITA/KR PZ Trenčín

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom