Obrazom: Na US Open sa za loptičkami naháňajú sexy tenistky

Maria Šarapovová
Foto: hottesttop20.com

BRATISLAVA 7. septembra (WEBNOVINY) – Na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open sa na kurtoch vo Flushing Meadows naháňajú za loptičkami tenistky, ktoré by sa nestratili ani na svetoznámych módnych prehliadkach.

Slovenky v tejto kategórii nestoja v kúte. Daniela Hantuchová či Dominika Cibulková bez pochýb patria medzi najkrajšie hráčky. Svedčí o tom aj magazín ESPN The Body Issue, ktorý vydáva sériu fotografií nahých športovcov s názvom Bodies We Want (Telá, ktoré chceme). Jeho tvorcov ohúrila fantastická postava Daniely Hantuchovej.

Diváci strácajú dych aj pri pohľade na ďalšie tenistky. Najmä ruské hráčky vedia svojimi sexy krivkami zaujať fanúšikov. Maria Šarapovová a Maria Kirilenková sú stredobodom pozornosti nielen na US Open, ale na každom turnaji, na ktorom sa počas roka predstavia.

Medzi najkrajšie tenistky na záverečnom grandslamovom turnaji patrili aj Ana Ivanovičová, Julia Georgesová, Sabine Lisická, Caroline Wozniacká, Agnieszka Radwanská, ale aj Sorana Cirsteaová.

Obrazom: Tenistky, ktoré vyrážajú mužom nielen na kurte dych

Maria Kirilenková
Foto: facebook.com/mariakirilenko
Daniela Hantuchová
Foto: facebook.com/danielahantuchova
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Agnieszka RadwanskáAna IvanovičováCaroline WozniackaDaniela HantuchováDominika CibulkováMaria KirilenkováMaria ŠarapovováSabine Lisická