Obrazom: Najkrajšie momenty zápasu Ukrajina - Francúzsko

Ukrajina - Francúzsko
Francúz Yohan Cabaye strieľa gól do siete Ukrajiny počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Ukrajinou a Francúzskom. Foto: SITA/AP

DONECK 15. júna (WEBNOVINY) – Domáca Ukrajina prehrala s Francúzskom 0:2 v piatkovom zápase v základnej D-skupine na XIV. majstrovstvách Európy vo futbale.

„Les Bleus“ dali obidva góly v druhom polčase. V priebehu troch minút skórovali Jérémy Ménez a Yohan Cabaye.

Pozrite si momenty z tohto zápasu:

Francúz Franck Ribery odkopáva loptu pred Ukrajincom Anatolijom Tymoščukom počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Ukrajinou a Francúzskom. Foto: SITA/AP

Francúz Mathieu Debuchy (vľavo) v hlavičkovom súboji s Ukrajincom Andrejom Voroninom počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Ukrajinou a Francúzskom. Foto: SITA/AP
Francúz Karim Benzema uniká Ukrajincovi Andrijovi Jarmolenkovi počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Ukrajinou a Francúzskom. Foto: SITA/AP
Ukrajinský fanúšikovia počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Ukrajinou a Francúzskom. Foto: SITA/AP
Ukrajinec Andrej Voronin (vľavo) s rozhodcom Bjoernom Kuipersom odchádzajú do šatní počas prerušenia zápasu ME vo futbale 2012 medzi Ukrajinou a Francúzskom. Foto: SITA/AP

Firmy a inštitúcie Francúzska futbalová reprezentáciaUkrajinská futbalová reprezentácia