Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Účastníci demonštrácie s názvom Európa spoločne proti islamizácii, ktorú organizovalo hnutie Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia na Námestí SNP. Bratislava, 6. február 2016. Foto: SITA/Marko Erd
6. februára 2016 SprávySlovensko od SITASITA Diskusia(24)

Obrazom: Proti islamistom protestovalo vyše sto ľudí

BRATISLAVA 6. februára (WebNoviny.sk) – Niečo vyše stovky ľudí dnes protestovalo na Námestí SNP v Bratislave proti islamizácii Európy. Protest organizovalo hnutie Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia podľa jedného z rečníkov Martina Bavolára sa obdobné zhromaždenia dnes konajú v 17 európskych štátoch a Austrálii. “Islamisti predstavujú vážnu hrozbu pre Európu, nechceme islamskú totalitu,” povedal z tribúny Bavolár.

Slovensko je podľa neho v zlom stave, ako príklad spomenul prehnité súdnictvo či zdravotníctvo v troskách, na druhej strane Švédsko, Francúzsko, Taliansko či Nemecko čelia násiliu islamistov. “Chcete, aby toto bolo aj na Slovensku? Aby Slovensko pomáhalo materiálne islamistom, nie vlastným občanom?” pýtal sa zhromaždených.

Obrazom: Demonštrácia Európa spoločne proti islamizácii

Líder hnutia Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia Ján Pavliš vyzdvihol, že bežní Európania sa dnes dokázali spojiť za záujmy národných štátov a tradičných hodnôt. Podľa Pavliša je najvyšší čas postaviť sa proti svojvôli politikov, ktorí dopustili násilnú a nelegálnu islamizáciu národných európskych štátov.

Hanba vám, politici, hanba NATO,” konštatoval Pavliš s tým, že krajiny aliancie vedú dobyvačné vojny v Afrike a na Blízkom východe, ich výsledkom sú milióny ľudí vo vyhnanstve a bez domova. “Hanba kancelárke Merkelovej, hanba kolaborantom,” dodal Pavliš. “Títo ľudia predstavujú vážnu hrozbu pre slobodu a bezpečnosť Európy,” vyslovil sa na adresu migrantov. Ľuďom v núdzi podľa Pavliša treba pomôcť, neznamená to však, že by Európa mala neobmedzene prijímať utečencov z celého sveta. “Nie sme xenofóbni, len sa obávame o budúcnosť svojej krajiny. Nechceme, aby nám cudzinci diktovali a my sme sa im museli prispôsobiť. Páchajú násilné a majetkové trestné činy. My sme tu doma,” uzavrel Pavliš.

Demonštrácia Európa spoločne proti islamizácii
Účastníci demonštrácie s názvom Európa spoločne proti islamizácii, ktorú organizovalo hnutie Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia na Námestí SNP. Bratislava, 6. február 2016.Foto: SITA/AP
Demonštrácia Európa spoločne proti islamizácii
Účastníci demonštrácie s názvom Európa spoločne proti islamizácii, ktorú organizovalo hnutie Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia na Námestí SNP. Bratislava, 6. február 2016.Foto: SITA/Marko Erd

Odporúčané články

Facebook zablokoval stránku iniciatívy Islam v ČR nechceme V Poľsku protestovali proti krokom vlády tisíce ľudí

Témy

Diskusia

Mstislav Ďumbier Sionoslobodomurársky novinárik, akože to foťkáš, že tam vidíš iba sto ľudí a niečo viac. Zbytočne pripomínaš, že to organizuje nejaká iná strana, keď všade vidno transparenty tej pravej kresťanskej a pravej slovenskej strany - Kotleba, Ľudová strana - naše Slovensko.... J57 No ale keď si už sami musia platiť zdravotné poistenie, mohli by si aj cez víkend trochu poštrngať za zmenu. Keď im to tak chýba. Asi je v tom školstve a zdravotníctve riadna ponorková choroba. Tešili sa ako malé deti,... to vieš 50% príplatok za sobotu to židobolševík nedá,za to vydá na dva pracovné a tá judekurva keď niečo vie perfektne,tak rátať hahahahahaha Toto je za všetky drobné, dvaja modrí kokoti sa rafajú medzi sebou a chcú si dať do držky KOKOTIN 2016 dobre raz možem kydat rasisticky hnoj aj v nedelu
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Ankety

Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?

Aktuálne témy

Dámskajazda

Autolike.sk

Podnikam.sk

Byvanie je hra

NAJKY.sk

Mňamky-recepty

najAPPKY.sk

DRAN.sk

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...