Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4

Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4
Foto: SITA/Marián Peiger

Sprava: Patrick Galbraith, Ján Lipiansky zo Slovana, Brian Boyle z New York Rangers a Martin Štajnoch zo Slovana v exhibičnom zápase medzi HC Slovan Bratislava – New York Rangers. Bratislava, 2. október 2011.

Predchádzajúca fotka
2 / 13
Ďalšia fotka
SlovanSlovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4Slovan Bratislava prehral s NY Rangers 1:4

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.