Opačné pohlavie otvorí sezónu v divadle L+S

Bez názvu
Petra Polnišová Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) – Komédia Opačné pohlavie otvorí 19. septembra novú divadelnú sezónu v bratislavskom Štúdiu L+S. V réžii Petra Mikulíka sa v nej predstaví Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský a Ivan Vojtek. Bláznivá komédia, v ktorej dva manželské páry Mark a Vicky, Judith a Eric majú jedno spoločné. Keď zistia, čo to je, rozpúta sa peklo na zemi. O slovo sa prihlásia modriny, záchvaty hnevu, plač, smiech, ba aj polícia.

Hra Opačné pohlavie od Davida Tristrama (1957), súčasného britského autora, mala v Štúdiu L+S premiéru v máji tohto roka a podľa slov jej režiséra Petra Mikulíka môže zaujať každého v publiku. Mladému divákovi napríklad povie, „že sa má pripraviť na vzťah medzi mužom a ženou,“ myslí si režisér.

Ako ďalej agentúru SITA informoval Martin Šesták z agentúry Forza, okrem komédie Opačné pohlavie sa diváci v legendárnom divadle vedenom Milanom Lasicom môžu tešiť na predstavenia Partička s Petrou Polnišovou, Kristínou Tóthovou, Danom Danglom, Romanom Pomajbom, Mariánom Miezgom a Lukášom Latinákom. Štúdio L+S ponúkne tento mesiac aj zábavu v programe OOOPS!-Workshop.

Dvojica Sveťo Malachovský a René Štúr v nej sebe svojským humorom pootvoria dvere do hereckého sveta. Ponúknu publiku návod ako použiť herectvo v bežnom živote, obstáť na konkurze, ak by sa chcel stať človek hercom a ako sa nenechať zaskočiť chybičkami zvukára a osvetľovača.

SITA

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Štúdio L+S