Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Škola varenia RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center
Zažite kreatívny deň plný dobrého, zdravého jedla a zábavy počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ v Škole varenia RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center už túto SOBOTU 17. mája od 13:00 do 18:00. Foto: Polus/ Daša Šimeková
12. mája 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Oslávte už túto sobotu v Poluse Svetový deň rodiny

BRATISLAVA 12. mája (WBN/PR) – Zažite kreatívny deň plný dobrého, zdravého jedla a zábavy počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ v Škole varenia RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center. Užijete si množstvo zábavy, stretnete známe osobnosti, ochutnáte nové recepty, zaspievate si a možno i zatancujete. Príďte aj s rodinou do Polusu a oslávite tak netradične Svetový deň rodiny pri dobrom jedle .

KEDY? Už túto SOBOTU 17. mája od 13:00 do 18:00.

S KÝM? Akciu moderujú moderátori známi z TV JOJ Michal Sabo a Milan „Mimo“ Ambróz z relácie Dobré ráno.

Variť, zabávať sa i spievať v Poluse budú aj známe osobnosti: Zuzka Vačková, Bibiana Ondrejková, Zora Czoborová, Robert Opatovský, Barbora Balúchová, Jakub Petraník, skupina STARMANIA a kuchársky tím lektorov Školy varenia z Polusu aj mnohí ďalší.

Tak neváhajte a príďte i so svojimi blízkymi, partnermi deťmi. Veď rodina, spoločný zdravý životný štýl, stravovanie a stolovanie patria jednoznačne k sebe. Ochutnáte recepty od Zuzky Vačkovej či Katky Opatovskej, tuniské kulinárske špecialitky kuchára Mima Aboudiho, zaspievate si svetové hity s Barborou Balúchovou a kapelou STARMANIA. A hlavne zoznámite sa prostredím a aktivitami unikátnej školy varenia v Poluse.

Škola varenia v Polus City Center má názov „RADOSŤ VARIŤ“ a presne túto myšlienku a filozofiu aj sprostredkováva svojím absolventom kurzov varenia.

Polus ponúka 5-krát v týždni pravidelné kurzy varenia aj pre začiatočníkov, aj pre skúsených kuchárov, teda pre širokú verejnosť. Kurzy sú v rôznych časoch dopoludnia i popoludní, čiže každý záujemca si nájde vhodný termín a čas.

OBRAZOM: Škola varenia Radosť variť v Polus City Center

Veľká časť realizovaných kurzov je bezplatná a ponúkame ich našim návštevníkom ako osvetu a nadštandardnú službu. Stačí sa prihlásiť prostredníctvom e-mailovej adresy. Časť kurzov je za poplatky v rozmedzí cca 10 – 30 Euro, čo sú prijateľné ceny pre širokú verejnosť. Naša škola je určená aj takým ľuďom, ktorí by si komerčné kurzy v klasických školách nemohli dovoliť.“ uviedla Monika Karoliová, marketingová riaditeľka Polusu.

Presné termíny, časy a mená lektorov nájdete jednoducho, ako harmonogram kurzov na webstránke www.poluscitycenter.sk v rubrike Radosť variť, alebo na Facebook stránke pod názvom: Radosť variť – Škola varenia v Poluse.

ŠKOLU VARENIA nájdete v Poluse na 1. poschodí v uličke medzi Food Courtom a Cinema City.

Na kurzy varenia sa môžete prihlásiť na mailovej adrese varenie@poluscitycenter.sk

Počas celého roka bude Škola varenia v Poluse organizovať: pravidelné kurzy varenia pre začiatočníkov i pokročilých, bezplatné, aj platené, jednoducho pre širokú verejnosť, ukážky a exhibície vo varení so zaujímavými osobnosťami, profesionálnymi kuchármi i celebritami, môžete si v nej dokonca zorganizovať narodeninové večierky, či firemné párty, zorganizujú pre Vás mnohé ďalšie zaujímavé akcie s gastrotématikou.

Projekt „Radosť variť“ vznikol za podpory partnerov DECODOM, TESCOMA, ELECTROLUX

Odporúčané články

V Poluse a Avione vám poradia, ako vymeniť nesprávny darček Nakupujte na Vianoce v Poluse, odnesiete si darček naviac!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...