Adam Ružička z Calgary Flames oslavuje gól proti Washingtonu Capitals počas tretej tretiny hokejového zápasu NHL v sobotu 3. decembra 2022 v Calgary.Foto: SITA/AP
Slovenský hokejista Adam Ružička so svojím spoluhráčom oslavuje gól v bránke súpera.Foto: archívne, SITA/AP
Zákrok brankára Jonathana Quicka (Los Angeles Kings) po zakončení Adama Ružičku (Calgary Flames) počas pondelkového zápasu NHL, v ktorom "plamene" na domácom ľade zvíťazili 6:5 a slovenský útočník strelil gól a na konto si pripísal aj jednu asistenciu. Calgary, 14. november 2022.Foto: Jeff McIntosh/The Canadian Press via AP.
Slovenský hokejista Adam RužičkaFoto: AP Photo/Jason Redmond
Adam Ružička
Slovenský hokejista Adam Ružička (vľavo) v drese tímu NHL Calgary Flames.Foto: archívne, SITA/AP
Adam Ružička v drese Calgary Flames (vľavo).Foto: SITA/AP
Adam Ružička sa asistenciou podieľal na hladkom triumfe Calgary Flames 6:0 na ľade Columbusu Blue Jackets.Foto: SITA/AP
Slovenský útočník Adam Ružička (v strede) v drese Calgary.Foto: SITA/AP
Adam Ružička v reprezentačnom drese Slovenska.Foto: archívne, SITA/Radoslav Maťaš
Adam Ružička, NHL, Calgary Flames
Adam Ružička (Calgary Flames) sa teší z gólu v sieti Winnipegu Jets počas prípravného zápasu NHL, v ktorom jeho tím prehral 1:4. Winnipeg, 22. september 2019.Foto: Fred Greenslade/The Canadian Press via AP.
Adam Ružička v drese slovenskej hokejovej reprezentácie do 18 rokov.Foto: archívne, SITA/Marek Mrviš
hokejisti do 20 rokov, Ružička
Slovenský hokejista Adam Ruzička v strede a pri ňom sprava jeho kazašský súper Demid Yeremeyev, počas záverečného štvrtého vystúpenia v základnej B-skupine na majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov v kanadskej Victorii, 30. decembra 2018.Foto: SITA/AP
Slovenský hokejista Adam Ružička.Foto: archívne, SITA/Marek Mrviš
Adam Ružička v drese slovenskej hokejovej reprezentácie do 18 rokov.Foto: archívne, SITA/Radoslav Maťaš.
Útočník Adam Ružička sa snaží prekonať brankára Ukka-Pekku Luukkonena počas zápasu MS v hokeji hráčov do 18 rokov medzi Slovenskom a Fínskom. Poprad, 13. apríl 2017.Foto: SITA/Radoslav Maťaš