Fotogaléria osobnosti: Ana Ivanovičová

1 / 281
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Ana Ivanovičová

Najkrajšie momenty z druhého dňa US Open
Foto: SITA/AP

Srbka Ana Ivanovičová odvracia loptičku počas zápasu prvého kola US Open, v ktorom podľahla Češke Denise Allertovej. New York, 30. august 2016.

1 / 281
Ďalšia fotka
Najkrajšie momenty z druhého dňa US OpenNajkrajšie momenty zo siedmeho dňa Roland GarrosNajkrajšie momenty z piateho dňa Roland GarrosNajkrajšie momenty z tretieho dňa na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo šiesteho dňa Australian OpenNajkrajšie momenty z druhého dňa Australian OpenNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty zo semifinále ženskej dvojhry na Roland GarrosNajkrajšie momenty z desiateho dňa Roland GarrosNajkrajšie momenty z desiateho dňa Roland GarrosZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X