Fotogaléria osobnosti: Ivan Gašparovič

1 / 872
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Ivan Gašparovič

Prezidentské voľby 2019 na Slovensku, Ivan Gašparovič
Foto: SITA/Jana Birošová

Exprezident SR Ivan Gašparovič počas volebného aktu v rámci druhého kola voľby prezidenta Slovenskej republiky 2019. Bratislava, 30. marec 2019.

1 / 872
Ďalšia fotka
Prezidentské voľby 2019 na Slovensku, Ivan GašparovičPrezidentské voľby 2019 na Slovensku, Ivan GašparovičPrezidentské voľby 2019 na Slovensku, Ivan GašparovičMichal Kováč, Rudolf Schuster, Andrej Kiska, Ivan GašparovičVÝROČIE: Oslavy podpisu Martinskej deklarácieVÝROČIE: Oslavy podpisu Martinskej deklarácieVÝROČIE: Oslavy podpisu Martinskej deklarácieHolokaust, Pamätný deň obetiamHolokaust, Pamätný deň obetiamHolokaust, Pamätný deň obetiamAgrokomplex 2018Kiska, gašparovič, schusterOslavy 73. výročia SNPJozef Grapa, Ivan GašparovičPrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmeZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.