Fotogaléria osobnosti: Jana Dukátová

1 / 126
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Jana Dukátová

VODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany Dukátovej
Foto: SITA/Braňo Bibel.

Vodná slalomárka Jana Dukátová počas prvého tréningu na vode po materskej prestávke pri Vodáckom centre v bratislavskej Karlovej Vsi. Bratislava, 13. september 2018.

1 / 126
Ďalšia fotka
VODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany DukátovejVODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany DukátovejVODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany DukátovejVODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany DukátovejVODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany DukátovejVODNÝ SLALOM: Prvý tréning Jany DukátovejJana DukátováJana DukátováJana DukátováJana DukátováVodný slalom, Jana DukátováJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana DukátováJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzJana Dukátová v olympijskom finále 'ťukla', prišla o bronzZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X