Útočník Toronta Maple Leafs Joffrey Lupul v súboji s obrancom Detroitu Red Wings Niklasom Kronwallom (55) počas piatkového zápasu NHL, v ktorom 'červené krídla' vyhrali na ľade súpera 2:1 po predĺžení. Toronto, 6. november 2015.Foto: SITA/AP
Útočník Toronta Maple Leafs Joffrey Lupul (19) korčuľuje preč od útočníka "červených krídel "Patricka Eavesa, ktorého nešetrne zrazil k ľadu počas novoročného zápasu Winter Classic pod holým nebom, ktorý na Michigan Stadium v Ann Arbor sledovalo vyše 100-tisíc ľudí.Foto: SITA/AP
Joffrey LupulFoto: SITA/AP
Útočník Toronta Maple Leafs Joffrey Lupul pred odovzdávaním cien NHL v Las Vegas.Foto: SITA/AP
Hokejisti New Jersey podľahli Torontu 3:5. Hviezdou večera sa stal 28-ročný krídelník hostí Joffrey Lupul, ktorý dosiahol v druhej tretine hetrik za necelých sedem minút. Hráči Maple Leafs sa snažili vyslať čo najviac striel na brankára Martina Brodeura, ktorý sa do zostavy Devils vrátil po zranení.Foto: SITA/AP Photo/Julio Cortez
Hokejový útočník Toronta Joffrey LupulFoto: SITA/AP