Fotogaléria osobnosti: Julija Tymošenková

1 / 73
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Julija Tymošenková

Julija Tymošenková, Volodymyr Zelenskyj, Petro Porošenko
Foto: SITA/AP - koláž WBN

Zľava: súčasný prezident a kandidát na prezidenta Ukrajiny Petro Porošenko, neúspešná kandidátka Julija Tymošenková a víťaz prvého kola prezidentských volieb na Ukrajine Volodymyr Zelenskyj.

1 / 73
Ďalšia fotka
Julija Tymošenková, Volodymyr Zelenskyj, Petro PorošenkoJulia Tymošenková, Petro PorošenkoJulija TymošenkováJulija Tymošenková, Petro Porošenko.Julija Tymošenková, Volodymyr Zelenskij, Petro PorošenkoJulija TymošenkováParlament zvolil Jaceňuka za premiéraJulija TymošenkováJulia TymošenkováJulija TymošenkováJulija TymošenkováJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduJulija Tymošenková sa po dvoch rokoch dostala na sloboduTymošenkováJulija TymošenkováTymošenkováTymošenkJulija TymošenkováZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X