Fotogaléria osobnosti: Karin Haydu

1 / 30
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Karin Haydu

Divadelná kvapka krvi
Foto: PRime Time

„Krv je jedna z mála vecí na svete, ktoré sa nedajú kúpiť, a preto je toto minimum, čo môžem ja urobiť,“ povedala herečka Karin Haydu.

1 / 30
Ďalšia fotka
Divadelna_kvapka_haydu.jpgDivadelná hra Ver(ej)ný milenecDivadelná hra Ver(ej)ný milenecDivadelná hra Ver(ej)ný milenecDivadelná hra Ver(ej)ný milenecHelena Vondráčková, Zuzana OlešováKarin HayduKarin hayduJozefovská párty 2013Karin HayduNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaNová kniha Dušana Polakoviča s názvom Hra s bábikaZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X