Fotogaléria osobnosti: Marián Labuda

1 / 57
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Marián Labuda

Marián Labuda: Posledná rozlúčka v SND
Foto: SITA/Diana Černáková.

Vystavená rakva s pozostatkami zosnulého herca Mariána Labudu počas poslednej rozlúčky v novej budove Slovenského národného divadla (SND). Dlhoročný člen Činohry SND, Divadla na Korze i Novej scény a filmový herec Marián Labuda zomrel v piatok 5. januára vo veku 73 rokov. Bratislava, 12. január 2018.

1 / 57
Ďalšia fotka
Marián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDBRATISLAVA: Thank You Michael JacksonARTFILM: Labuda si prevzal Hercovu misiuART FILM FEST: Oficiálne otvorenieZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X