Útočník Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finálového zápasu NHL, proti Montrealu Canadiens. Montreal (Bell Centre), 5. júl 2021.Foto: Paul Chiasson/The Canadian Press via AP.
Útočník Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) sa teší z gólu v sieti Montrealu Canadiens počas druhého finálového zápasu NHL. Tampa (Amalie Arena), 30. jún 2021.Foto: SITA/AP.
Stanleyho pohár v drese Tampa Bay Lightning vyhrali aj slovenský obranca Erik Černák, vpravo, a českí hokejisti Ján Rutta, vľavo, a Ondřej Palát. Edmonton (Rogers Place), 29. september 2020.Reprofoto: www.instagram.com
Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) drží nad hlavou Stanleyho pohár po šiestom finále NHL, v ktorom "blesky" zdolali Dallas Stars 2:0 a v celej sérii triumfovali 4:2 na zápasy. Edmonton (Rogers Place), 28. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Jamie Benn (Dallas Stars) a Ondrej Palat (Tampa Bay Lightning) bojujú o vyrazený puk pri bránke Antona Chudobina (Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Nikita Kučerov (86, Tampa Bay Lightning) a Ondrej Palát (18, Tampa Bay Lightning) sa tešia zo streleného gólu do bránky Antona Chudobina (Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Ondrej Palát a Nikita Kučerov (obaja Tampa Bay Lightning) oslavujú strelený gól do siete Dallasu Stars počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Útočník Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) sa snaží prekonať brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 3:2. Edmonton (Rogers Place), 21. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Ondřej Palát v drese Tampa Bay sa teší z gólu do siete slovenského brankára Jaroslava Haláka v drese Boston Bruins počas štvrtého zápasu play-off NHL. 29. august 2020Foto: SITA/AP (Cole Burston)
Slovenský brankár v drese Boston Bruins Jaroslav Halák inkasoval gól z hokejky českého hokejistu Ondřeja Paláta (18) v drese Tampy Bay počas zápasov play-off NHL. 26. august 2020Foto: SITA/AP (Frank Gunn)