Fotogaléria osobnosti: Peter Bondra

1 / 44
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Peter Bondra

Kaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiend
Foto: SITA/RVS MEDIA

Zľava: Richard Zední­k a Peter Bondra, obaja z Kaufland tí­mu a Marián Hossa a Miroslav Šatan, obaja z Tipsport tí­mu počas súťaže v zručnostiach bývalých slovenských hokejistov s názvom Súboj legiend medzi mužstvami Tipsport a Kaufland v rámci exhibičného hokejového podujatia Kaufland Winter Classic Games 2019 pod holým nebom na štadióne VŠC Dukla na banskobystrických Štiavničkách. Banská Bystrica, 2. február 2019.

1 / 44
Ďalšia fotka
Kaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendHOKEJ WINTER CLASSIC: Súboj legiendKaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendKaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendKaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendKaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendKaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendKaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendTréning Kaufland Winter Classic Games 2019Tréning Kaufland Winter Classic Games 2019Miroslav Šatan, Peter BondraMiroslav Šatan, Peter BondraPeter BondraPeter Bondra (vľavo)Svetovy poharPeter BondraPeter BondraNemeček alebo Lintner? Hokej si volí nového šéfaRichard LintnerBondra a Lintner boli na návšteve u prezidentaBondra a Lintner boli na návšteve u prezidentaBondra a Lintner boli na návšteve u prezidentaBondra a Lintner boli na návšteve u prezidentaBondra a Lintner boli na návšteve u prezidentaZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X