Útočník Sean Kuraly (Boston Bruins) v súboji s hráčmi Chicaga Calvinom de Haanom (44), Brentom Seabrookom (7) pred brankárom Robinom Lehnerom počas štvrtkového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks na ľade súpera zvíťazili 4:3 po predĺžení. Boston, 5. december 2019.
Robin Lehner, Andrej Vasilevskij, Ben Bishop
Zľava: Robin Lehner, Andrej Vasilevskij, Ben Bishop.Foto: archívne, SITA/AP - koláž WBN.
Robin Lehner, NHL, New York Islanders
Robin Lehner v drese tímu New York Islanders.Foto: archívne, SITA/AP.
Brankár Ottawy Robin Lehner (40) vyráža puk po strele útočníka New Jersey Devils Stephena Giontu počas štvrtkového zápasu NHL, v ktorom 'diabli' prehrali 1:2 po samostatných nájazdoch.Foto: SITA/AP
Robin LehnerFoto: SITA/AP