Pascal Pinon vystúpia v októbri v Bratislave aj v Košiciach

Gitara, hudba
Foto: Klub Templ

BRATISLAVA 28. septembra (WEBNOVINY) – Islandské duo Pascal Pinon vystúpi 10. októbra v bratislavskom klube Loft! a o deň neskôr v košickom klube Kasárne/Kulturpark.

Sestry Jófrídur a Ásthildur sa predstavia v rámci podujatia NouveauNu.Night, ktoré na Slovensko už prilákalo interpretov ako napríklad Trouble Over Tokyo, Ólafur Arnalds, High či Fink.

Vstupenky na košické vystúpenie sú už v predaji, lístky na bratislavský koncert sa budú dať kúpiť čoskoro prostredníctvom webovej stránky www.predpredaj.sk, pričom prvých 50 kusov bude stáť sedem eur. Informácie agentúre SITA poskytol PR manažér koncertnej série NouveauNu.Night Ján Papač.

Dvojičky z Reykjavíku Pascal Pinon sa rozhodli založiť kapelu, keď mali 14 rokov. V roku 2010 vydali prvý album s názvom Pascal Pinon. Formácia ponúka fanúšikom a fanúšičkám popové piesne aj na druhom albume Twosomeness (2013). O produkciu sa postaral Alex Somers známy aj vďaka spolupráci s Jónisom a Sigur Rós. Dvojica hudobníčok odštartuje jesenné turné k tomuto albumu práve na Slovensku, pričom neskôr nevynechá ani Rakúsko, Švajčiarsko, Luxembursko, Holandsko, Francúzsko a Nemecko.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ólafur Arnalds