Počas horúcich dní si vychutnajte pravé osvieženie s Mattoni

Foto: Mattoni

BRATISLAVA 13. júna (WBN/PR) – Sú svieže, nápadité, majú málo kalórií a žiaden alkohol – Mattoni kokteily, ktoré sa ideálne hodia na letnú party v záhrade či grilovanie s rodinou. Skúste si ich namiešať aj sami doma a určite neoľutujete.

Horúce letné dni sú ako stvorené na záhradné oslavy, posedenia s priateľmi či grilovanie s rodinou. Teploty stúpajú, a preto dbajte nielen na zábavu, ale aj dostatočný pitný režim. Osviežte sa minerálnou vodou Mattoni s vyváženým obsahom minerálom, ktorá zaženie smäd a dodá telu teplom stratené minerálne látky. Mattoni je aj nedeliteľnou súčasťou nealko kokteilov. Je stredne mineralizovaná s vyváženým obsahom minerálov, ktoré jej dodávajú lahodnú chuť. Vďaka tomu neprebíja chuť ostatných surovín v kokteile, ale príjemne ich dopĺňa a podporuje. Mattoni nealkoholické kokteily si môžete pripraviť aj sami doma.

„S pomocou niekoľkých bežne dostupných ingrediencií môžete pre svojich priateľov vytvoriť miešané drinky aj v domácom prostredí,“ hovorí barman Peter Pravotiak, víťaz medzinárodných majstrovstiev sveta v miešaní nealkoholických kokteilov Mattoni Grand Drink 2011.

Letné duo, ktorému neodoláte

BBQ Surprise

Suroviny:

100 g červeného vodného melónu

1 vetvičku rozmarínu

pár kvapiek Tabasca (podľa chuti)

Mattoni grepová

Postup:

Melón nakrájajte na kocky, odstráňte kôstky. Pokvapkajte tabascom a dajte do pohára. Zasypte ľadom a dolejte Mattoni s príchuťou grepu. Dozdobte vetvičkou rozmarínu.

Mattoni s príchuťou grep

1,5 l odporúčaná cena 0,79 EUR

0,75 l odporúčaná cena 0,65 EUR

0,5 l odporúčaná cena 0,55 EUR

Foto: Mattoni

Mat-tropicana

Suroviny:

5 tenkých trojuholníkov ananásu

5 lístkov mäty

lyžička trstinového cukru

10 cl Mattoni citrón

Postup:

Ananás nakrájajte na tenké plátky/trojuholníky, preložte lístkami mäty a posypte trstinovým cukrom. Nechajte polhodinu odležať a dajte do pohára, zasypte ľadom a dolejte Mattoni.

Mattoni perlivá s príchuťou citrón

1,5 l – odporúčaná cena 0,79 EUR

0,75 l – odporúčaná cena 0,65 EUR

0,5 l – odporúčaná cena 0,55 EUR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom