Polícia hľadá svedkov nehody, pri ktorej zahynul cyklista

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Foto: ilustračné, SITA/KR PZ Trnava

BRATISLAVA/TRENČÍN 10. júla (WebNoviny.sk) – Polícia hľadá svedkov tragickej dopravnej nehody, ktorá sa stala v nedeľu 8. júla pri obci Mníchova Lehota v Trenčianskom okrese približne o 11:30. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR Elena Antalová.

Pri zrážke s osobným motorovým vozidlom zahynul 46-ročný cyklista, 50-ročná cyklistka utrpela vážne zranenia. Polícia preto vyzýva svedkov tejto tragickej nehody, ktorí by mohli poskytnúť akékoľvek informácie, prípadne disponujú kamerovým záznamom, aby tak urobili na odbore kriminálnej polície v Trenčíne.

Informácie môžu občania poskytnúť aj na známom telefónnom čísle 158, alebo prostredníctvom e-mailu na adresu elena.mikovcakova@minv.sk.

Oboch cyklistov zrazila z doposiaľ nezistených príčin 27-ročná vodička osobného automobilu, ktorej nebola zistená dychovou skúškou prítomnosť alkoholu. Vyšetrovateľka už v tejto súvislosti začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR