Polícia prosí o pomoc, pátra po identite zavraždeného muža

Polícia prosí o pomoc, pátra po identite zavraždeného muža
Polícia odhaduje, že zavraždený muž mohol mať okolo 40 rokov. Vysoký bol asi 185 centimetrov, vlasy mal dlhé približne tri až štyri centimetre. Na predlaktí pravej ruky z vnútornej strany mal vytetovaného škorpióna (na snímke), na zápästí ľavej ruky z vnútornej strany mal vytetované plamene. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 11. júna (WEBNOVINY) – Krajské riaditeľstvo Policajného zboru vyšetruje obzvlášť závažný zločin vraždy a žiada ľudí o pomoc pri zistení totožnosti zavraždeného muža. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Polícia v utorok 9. júna našla častí ľudského tela v lesnom poraste pri cyklotrase v blízkosti Prístavného mosta v Bratislave. Polícia odhaduje, že zavraždený muž mohol mať okolo 40 rokov. Vysoký bol asi 185 centimetrov, vlasy mal dlhé približne tri až štyri centimetre. Na hlave mal vo vlasovej časti v pravo nad ušnicou tržnú, približne 2,5-centimetrovú ranu, ktorá bola chirurgicky ošetrená.

Podľa vyjadrenia lekára to bola rana čiastočne uzavretá. Na ľavej ruke na prstenníku mal hladkú obrúčku z bieleho kovu. Na pravom malíčku mal obrúčku z bieleho kovu s modrým a červeným pruhom. Muž mal na tele viaceré tetovania.

Na predlaktí pravej ruky z vnútornej strany mal vytetovaného škorpióna a na pravom ramene kľačiaceho anjela z roztiahnutými krídlami. Na zápästí ľavej ruky z vnútornej strany mal vytetované plamene a na ľavom ramene skákajúceho tigra.

Polícia prosí o pomoc, pátra po identite zavraždeného muža
Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Akékoľvek informácie o totožnosti mŕtveho muža je možné oznámiť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom