Poznáme nominácie v hlavných kategóriách na Slávika

Slávik 2011 LOGO
Slávik 2011 LOGO

BRATISLAVA 17. februára (WEBNOVINY) – Organizátori ankety Slávik 2011 zverejnili mená nominovaných interpretov v kategóriách Spevák, Speváčka a Skupina.

Medzi spevákmi sa do užšej nominácie dostali Peter Cmorik, Marián Čekovský, Richard Müller, Rytmus a Miro Žbirka, v kategórii speváčok majú šancu na triumf Jana Kirschner, Katarína Knechtová, Dara Rolins, Zuzana Smatanová a Tina a päticu nominovaných skupín tvoria Desmod, Elán, Horkýže Slíže, IMT Smile a No Name.

Mená držiteľov zlatých, strieborných a bronzových sošiek Slávika zverejnia na slávnostnom odovzdávaní cien 26. februára 2012, ktoré sa uskutoční v priestoroch bratislavskej Incheby a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Ľudia mali možnosť hlasovať v ankete Slávik 2011 od 19. decembra do 31. januára. Okrem troch hlavných kategórií vyhlásia 26. februára aj Skokana roka, Objav roka, Videoklip roka a Rádioslávika Rádia Expres. Tiež predstavia Hit roka, o ktorom rozhodli čitatelia denníka Nový čas, a najatraktívnejšiu webstránku slovenského interpreta, ktorú zas zvolili návštevníci portálu www.azet.sk. Agentúru SITA informovala Zuzana Čižmáriková z agentúry Forza.

Prehľad nominovaných v ankete Slávik 2011

Spevák:

Peter Cmorik

Marián Čekovský

Richard Müller

Rytmus

Miro Žbirka

Speváčka:

Jana Kirschner

Katarína Knechtová

Dara Rolins

Zuzana Smatanová

Tina

Skupina:

Desmod

Elán

Horkýže Slíže

IMT Smile

No Name

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dara RolinsJana KirschnerKatarína KnechtováMarián ČekovskýMiro ŽbirkaPeter CmorikRichard MüllerZuzana Smatanová