Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Autobus
Foto: Thinkstock
7. januára 2015 SprávySlovensko od SITASITA Diskusia()

Pre vandalizmus zrušili školský autobus v Bratislave

BRATISLAVA 8. januára (WEBNOVINY) – Dopravný podnik Bratislava (DPB) po zimných prázdninách ruší školský spoj číslo 6, ktorý premával po trase z Podunajských Biskupíc ku škole na Nevädzovej ulici. Dôvodom je pretrvávajúci vandalizmus v školskom spoji.

Školský autobus bol totiž počas prevádzky pravidelne poškodzovaný a ani po upozorneniach zo strany DPB nedošlo k náprave, informuje Dopravný podnik Bratislava na svojej internetovej stránke.

Po zimných prázdninách, od 8. januára, bude MHD v Bratislave opäť premávať štandardne v režime pracovný deň. Dopravný podnik ďalej upozorňuje, že od štvrtka budú električkové linky č. 6 v rannej špičke premávať len v úseku Karlova Ves a ŽST Vinohrady. Pred prázdninami totiž električka č. 6 jazdila až po zastávku Komisárky.

Odporúčané články

Chodci musia dať prednosť električke ako auto Na Liptove vyčíňal vandal, zdevastoval lyžiarske stredisko

Témy

Diskusia

Realista Vodič MHD je v prvom rade vodič, ktorý nás má bezpečne prepraviť. A k tým vandalom, treba sa zamyslieť prečo k tomu dochádza, ja v tom vidím jednoznačne zlyhanie výchovy v rodine v dôsledku moderného, kapitalisticko-konzumného životného štýlu, ľudia sú... Historik Najstaršia demokracia určite nebola v Anglicku, bola však v antickom Grécku. Právnik O čom píšeš šuhaj - trestnoprávna zodpovednosť je od 15, v niektorých prípadoch od 14 rokov. JaSVK Zrušiť všetko, čo vandali zničia. To je to správne riešenie ? Proti koľkím vandalom kto zakročil ? Vodiči MHD ako ich poznám sa o "život" za sebou v atuobuse alebo električke nestarajú. Na upozornenie cestujúcim o vandalizme v spoji namajú... nicky Prečo to neurobia tak, ako v iných oblastiach, kde pracovníci VPP /Verejnoprospešných prác/ cestujú takýmito spojmi a dávajú pozor na týchto pubertiakov? Najjednoduchšie je zrušiť spoj...darmo - Myslenie je najťažšia práca, aká existuje. To je pravdepodobne dôvod, prečo tak málo...
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...