Predajú ranč, na ktorom si Pattinson liečil zlomene srdce

Reese witherspoon and robert pattinson
Reese Witherspoon predáva ranč, na ktorom jej kamarát Robert Pattinson našiel útočisko po sklamaní. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 19. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Reese Witherspoon predáva svoj ranč v Kalifornii za desať miliónov amerických dolárov (v prepočte približne 7,66 milióna eur).

Práve tam sa jej kamarát Robert Pattinson nedávno spamätával z rozchodu s herečkou Kristen Stewart, ktorá ho podviedla so ženatým režisérom.

S týmto miestom sa však pre herečku spája aj množstvo pozitívnych spomienok. Konala sa tam napríklad jej svadba s Jimom Tothom, na ktorej sa okrem rodinných príslušníkov zúčastnili hviezdy ako Robert Downey Jr., Sean Penn, Renée Zellweger či Scarlett Johansson. Dom má štyri spálne, tri kúpeľne, na ranči je aj bazén, stajne a záhrada určená na pestovanie plodín.

Tridsaťšesťročnú Witherspoon diváci poznajú z filmov Veľmi nebezpečné známosti (1999), Americké Psycho (2000), Je dôležité mať Filipa (2001), Pravá blondínka (2001), Dievča na roztrhanie (2002), Pravá blondínka 2 (2003), Trh márnosti (2004), Penelope (2006) či Ako vieš? (2010).

Minulý rok si po boku Roberta Pattinsona zahrala v romantickej dráme Voda pre slony (2011) a tento rok účinkovala v snímke To bude boj!, v ktorej sa spolu s ňou predstavili Tom Hardy a Chris Pine. Rodáčka z New Orleansu v roku 2006 získala Oscara i Zlatý glóbus za stvárnenie June Carter v hudobnej životopisnej snímke Walk the Line (2005).

Momentálne s manželom čaká ich prvé spoločné dieťa. V minulosti bola vydatá za herca Ryana Philippa, s ktorým má trinásťročnú Avu a osemročného Deacona. Neskôr chodila aj s ďalším hereckým kolegom Jakeom Gyllenhaalom, s ktorým spolupracovala na trileri Unesený (2007).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristen StewartReese WitherspoonRenée ZellwegerRobert Downey Jr.Robert PattinsonScarlett JohanssonSean PennTom Hardy