Predskokanom Kylie Minogue v Bratislave bude Louis La Roche

Kylie Minogue
Foto: Facebook Kylie Minogue

BRATISLAVA 13. októbra (WEBNOVINY) – Francúzsky dídžej a producent Louis La Roche vystúpi 19. októbra v bratislavskej Slovnaft aréne ako predskokan na koncerte austrálskej speváčky Kylie Minogue. Informoval o tom interpretkin manažment. Štyridsaťšesťročná rodáčka z Melbourne na Slovensko zavíta v rámci turné k albumu Kiss Me Once, ktorý vydala v marci tohto roka. Vstupenky na koncert sú v predaji na webstránke www.xl.sk.

Louis La Roche, vlastným menom Brett Ewels, vstúpil do povedomia verejnosti v roku 2008 debutovou skladbou Love, o ktorej sa uznanlivo vyjadril aj britský denník The Guardian. Na konte má viacero EP ako Me & Her (2009), Supersoaker (2010), Number One (2011) alebo Composure (2013). Za sebou má spoluprácu s dvojicou Modjo, duom Basement Jaxx, dídžejom Fredom Falkeom či formáciou Scissor Sisters. Absolvoval koncertné turné po USA, Austrálii, Brazílii i Európe. Vystúpil aj na festivaloch ako Creamfields, The Isle of Wight alebo Oxygen.

Kylie Minogue patrí medzi najúspešnejšie predstaviteľky popovej hudby na svete. Prvú nahrávku s názvom Kylie vydala v roku 1988. K jej najúspešnejším hitom patria skladby Locomotion, I Should Be So Lucky, Got to Be Certain, Wouldn’t Change A Thing, Spinning Around či Can’t Get You Out Of My Head. V roku 2005 jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka.

Po úspešnej liečbe sa už o rok vrátila na pódiá a v roku 2008 vyrazila na svetové turné. Minogue v rokoch 1986 až 1988 účinkovala v seriáli Susedia (1985). Objavila sa tiež v snímkach Delikventi (1989), Street Fighter: Posledný boj (1994), Horúca krv (2000), Moulin Rouge (2001), Holy Motors (2012) alebo vianočnom špeciále seriálu Pán času (2005) z roku 2007 s názvom Plavba zatratených.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kylie Minogue